Skyriaus vedėjas – vidaus ligų gydytojas  Juozas Mačiukaitis

Šeimos gydytoja Diana Marozienė

Vyresnioji slaugytoja Laima Bernotienė

Skyriaus telefono numeris (8 449) 74208, mob. 8 676 87017

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrius dirba visą parą. Skyriuje budi gydytojai terapeutai, šeimos gydytojai, medicinos gydytojai, chirurgai, ortopedai-traumatologai, bendrosios praktikos slaugytojos.

Būtinosios pagalbos teikimas

• būtinoji pagalba LR piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje, yra nemokama,
  • kreipiantis dėl būtinosios medicinos pagalbos gydytojo siuntimas nebūtinas,
  • pagalba teikiama pagal būklės sunkumą - prioritetas teikiamas sunkiausios būklės pacientams,
  • esant būtinybei atliekami laboratoriniai ir rentgenodiagnostiniai tyrimai.
  • skubią medicinos pagalbą teikia skyriuje budintys gydytojai ir slaugytojos, vadovaudamiesi SAM nustatytais skubios medicinos pagalbos masto kriterijais.

Stebėjimo paslaugos teikimas

Jeigu atvykusiam pacientui iš karto negalima nustatyti preliminarią ar galutinę ligos diagnozę ar tuo metu yra grėsmė jo sveikatai ir gyvybei, reikalingas papildomas ištyrimas bei gydymas, skiriama stebėjimo paslauga, kuri trunka nuo 4 iki 24 val. Tuo metu pacientui taikomas simptominis gydymas, stebimos gyvybinės funkcijos, atliekami papildomi tyrimai. Baigiantis stebėjimo laikui, vėl vertinama paciento sveikatos būklė, priimamas sprendimas dėl tolimesnio gydymo. Esant indikacijoms, ilgesnis stebėjimas vyksta skyriuose pagal profilius.

Pacientų stacionarizavimas

Stacionarizavimas planine tvarka vykdomas nuo 9 val., pacientai turi pateikti:

• gydytojo siuntimą,
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą),
  • socialinį draustumą įrodantį dokumentą (pensininko, neįgaliojo, bedarbio, valstybinio socialinio ar asmens sveikatos draudimo pažymėjimą).
  • pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, kurias apmoka pirminės sveikatos priežiūros įstaigos (kurios sudariusios sutartis su ligonine).

Visais ištyrimo ir gydymo atvejais, išskyrus gyvybei grėsmingais, reikalingas asmens sutikimas, jei pacientai nepilnamečiai iki 16 m. – tėvų arba globėjų sutikimas.