Informuojame, kad Šilalės rajono ligoninės Ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje pacientus konsultuoja iš kitų Lietuvos miestų atvykstantys šių specialybių gydytojai:

Linas Rasiukevičius, oftalmologas – liepos 3,4,10,11,17,18 d.

Rimvydas Gutauskas, angiochirurgas, medicinos mokslų daktaras–  liepos 11d.

Anatolijus Dementjevas, onkologas chirurgas –  liepos 18 d.

Rolandas Šleivys, kraujagyslių chirurgas –    liepos 19 d.

Regina Dargienė, kardiologė –

Evaldas Narimantas Samalavičius , chirurgas, koloproktologas –   liepos 26 d.

Liudvikas Petreikis, kardiologas –  kiekvieną antradienį nuo 10.00 val.  (atostogos 07-01 iki 07-12)

Mantas Palskys, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną pirmadienį nuo 14.00 val. (atostogos 07-01 iki 07-16)

Mindaugas Bakša, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną antradienį nuo 14.00 val.

Tomas Lingaitis, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną trečiadienį nuo 14.00 val.   (atostogos 06-17 iki 07-19)

Alius Pauža, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną ketvirtadienį

Artūras Siaurys, ortopedas traumatologas   - kiekvieną penktadienį nuo 9.00 val.

Asta Verumbickienė, akušerė-ginekologė –  kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį  (atostogos 07-01 iki 07-15)

Laneda Ribikauskienė, endokrinologė   - kiekvieną antradienį nuo 9.00 val.

Julija Petrošienė, pulmonologė kiekvieną pirmadienį nuo 8.30 val.

Maloniai kviečiame mūsų rajono gyventojus pasinaudoti galimybe pasitikrinti savo sveikatą. Atvykstant pas gydytoją būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą. Konsultacijos nemokamos.

Ligoninės administracija