Informuojame, kad Šilalės rajono ligoninės Ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje pacientus konsultuoja iš kitų Lietuvos miestų atvykstantys šių specialybių gydytojai:

Linas Rasiukevičius, oftalmologas – rugpjūčio 7,8,14,21,22,28,29 d.

Rimvydas Gutauskas, angiochirurgas, medicinos mokslų daktaras–  rugpjūčio 8 d.

Anatolijus Dementjevas, onkologas chirurgas –  rugpjūčio 22 d.

Rolandas Šleivys, kraujagyslių chirurgas –    rugpjūčio 30 d.

Regina Dargienė, kardiologė –

Evaldas Narimantas Samalavičius , chirurgas, koloproktologas –   rugpjūčio 2,9,23,30 d.

Liudvikas Petreikis, kardiologas –  kiekvieną antradienį nuo 10.00 val.

Mantas Palskys, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną pirmadienį nuo 14.00 val.

Mindaugas Bakša, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną antradienį nuo 14.00 val.

Tomas Lingaitis, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną trečiadienį nuo 14.00 val.

Alius Pauža, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną ketvirtadienį

Artūras Siaurys, ortopedas traumatologas   - kiekvieną penktadienį nuo 9.00 val. (atostogos 08-09 iki 09-05)

Asta Verumbickienė, akušerė-ginekologė –  kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį

Laneda Ribikauskienė, endokrinologė   - kiekvieną antradienį nuo 9.00 val. (atostogos 08-05 iki 08-19)

Julija Petrošienė, pulmonologė kiekvieną pirmadienį nuo 8.30 val.

Maloniai kviečiame mūsų rajono gyventojus pasinaudoti galimybe pasitikrinti savo sveikatą. Atvykstant pas gydytoją būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą. Konsultacijos nemokamos.

Ligoninės administracija