Informuojame, kad Šilalės rajono ligoninės Ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje pacientus konsultuoja iš kitų Lietuvos miestų atvykstantys šių specialybių gydytojai:

Linas Rasiukevičius, oftalmologas – lapkričio  6,7,13,14,20,21,27,28 d.

Rasa Šiuipytė, oftalmologas – kiekvieną antradienį nuo 8.45 val ir lapkričio 15,22,29 d.

Rimvydas Gutauskas, angiochirurgas, medicinos mokslų daktaras–  lapkričio 7 d.

Anatolijus Dementjevas, onkologas chirurgas –

Rolandas Šleivys, kraujagyslių chirurgas –

Regina Dargienė, kardiologė –   lapkričio 21,22,23 d.

Evaldas Narimantas Samalavičius , chirurgas, koloproktologas –   lapkričio 15,22,29 d.

Liudvikas Petreikis, kardiologas –  kiekvieną antradienį nuo 10.00 val.

Mantas Palskys, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną pirmadienį nuo 14.00 val.

Mindaugas Bakša, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną antradienį nuo 14.00 val. (2019-11-19 nedirbs)

Tomas Lingaitis, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną trečiadienį nuo 14.00 val.

Alius Pauža, ortopedas traumatologas   -  kiekvieną ketvirtadienį

Artūras Siaurys, ortopedas traumatologas   - kiekvieną penktadienį nuo 9.00 val.

Asta Verumbickienė, akušerė-ginekologė –  kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį

Laneda Ribikauskienė, endokrinologė   - kiekvieną antradienį nuo 9.00 val.

Julija Petrošienė, pulmonologė kiekvieną pirmadienį nuo 8.30 val.

Maloniai kviečiame mūsų rajono gyventojus pasinaudoti galimybe pasitikrinti savo sveikatą. Atvykstant pas gydytoją būtina turėti šeimos gydytojo siuntimą. Konsultacijos nemokamos.

Ligoninės administracija