Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Padidinti šriftą:

Prieš pat gražiąsias žiemos šventes, VšĮ Šilalės rajono ligoninėje lankėsi Seimo narys Antanas Matulas, kartu su savo padėjėja Neringa Laurinavičiute.

Svečius pasitiko ligoninės direktorius Antanas Damulis, kartu su direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūniene, bei savivaldybės gydytoja Dalia Briedienė. Konferencijų salėje įvyko susitikimas su ligoninėje dirbančiais gydytojais – specialistais, skyrių vedėjais ir vyresniosiomis slaugytojomis, administracijos darbuotojais.

100 0913Susitikime taip pat dalyvavo Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas, Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Loreta Petkuvienė, Šilalės GMPS vedėja Loreta Kalnikaitė, UAB „Šilalės šeimos gydytojo praktikos“ direktorė Rimanta Žąsytienė.

Šilalės rajono ligoninės vadovas Antanas Damulis dėkojo rajono merui Jonui Gudauskui, kurio iniciatyva įvyko susitikimas su seimo nariu. Taip pat padėkojo svečiams už apsilankymą ir dėmesį gydymo įstaigai, bei visam kolektyvui palinkėjo gražių, jaukių artėjančių švenčių.

 

Eglė Daubaraitė

Šilalės rajono ligoninės

atstovė ryšiams su visuomene