Sausio pirmosiomis dienos VšĮ Šilalės rajono ligoninės konferencijų salėje rinkosi medicinos darbuotojai ir Šilalės rajono savavaldybės atstovai, kur buvo pagerbtos ilgametės gydymo įstaigos gydytojos: edokrinologė Aldona Šiaudvytienė ir reabilitologė Natalja Vasiliauskienė.

100 0946Šilalės rajono direktorius Antanas Damulis, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė ir slaugos administratorė Veronika Kozlovienė dėkojo medikėms už ilgametį darbą ir įteikė padėkas už pasiaukojamai atliekamą mediko darbą, už pagarbą pacientui ir didžiulį atsidavimą savo profesijai. Linkėjo medikėms aplinkinių dėmesio, supratimo, artimųjų meilės ir paguodos sunkią valandą, energijos ir ryžto, įveikiant gyvenimo iššūkius.100 0939

Padėkas įteikė ir nuoširdžiai dėkojo Šilalės savivaldybės meras Jonas Gudauskas, mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, administracijos direktorius Raimundas Vaitiekus. Aldonai Šiaudvytienei jie dėkojo už ilgametį medikės darbą Šilalės rajono ligoninėje, kvalifikuotą medikės veiklą, atsidavimą profesijai ir nuoširdų rūpinimąsi Šilalės rajono gyventojų sveikata daugiau nei 50 metų, o Nataljai Vasiliauskienei – už ilgalaikį medikės darbą Šilalės rajono ligoninėje, kvalifikuotą sveikatinimo paslaugų suteikimą, atsidavimą savo profesijai ir nuoširdų rūpinimąsi Šilalės rajono gyventojų sveikata.

100 0948Prie padėkų ir nuoširdžių apsikabinimų prisidėjo ir ambulatorinio – konsultacinio skyriaus vedėjas Gintautas Macevičius, vyresnioji slaugytoja Irena Sebeckienė, pediatrijos skyriaus gydytojos Janina Kuraitienė ir Regina Bukauskienė, dermovenerologė, savivaldybės gydytoja Dalia Briedienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kolektyvas, Šilalės pirminės sveikatos direktorė Vida Macevičienė, šeimos gydytoja Diana Marozienė, vaikų ligų gydytoja Birutė Kūkštienė, Šilalės šeimos gydytojų praktikos direktorė Rimanta Žąsytienė ir šeimos gydytoja Irena Pocienė.

Aldona Šiaudvytienė ir Natalja Vasiliauskienė dėkojo visiems susirinkusiems.

(nuotr. S. Sodytės)