nerukysiu

Kovo 8 d. VšĮ Šilalės rajono ligoninės darbuotojai rinkosi pagerbti kolektyvo moteris ir paminėti Kovo 11 – ąja. Renginį vedė ligoninės psichologas Arnoldas Jasiūnas, kuris sveikino damas su Tarptautine moters diena ir visus susirinkusius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29 – mis metinėmis. Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu.

Susirinkusius darbuotojus sveikino Šilalės rajono meras Jonas Gudauskas ir administracijos direktorius Raimondas Vaitiekus. Šventėje dalyvavo Laukuvos klebonas Virgilijus Pocius, kuris sveikino moteris Šv. Jonas Paulius II apaštaliniu laišku. Prie sveikinimų prisidėjo ir Šilalės rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Šadbaras.

Susirinkusias moteris sveikino ligoninės vadovas Antanas Damulis: „Mielos moterys, darbuotojos, mamos, žmonos, pačios geriausios slaugytojos padėjėjos – ant jūsų pečių laikosi mūsų ligoninė ir noriu pasveiktini ir padėkoti už triūsą, kantrybę, nuoširdų darbą“.

Taip pat vadovas susirinkusius sveikino ir artėjančios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, ragino visus pasidžiaugti ja: „Mylėkime, džiaukimės, branginkime savo Lietuvą, Šilalę, savo rajoną, mylėkime savo tėvų, draugų iškovotą laisvę, kurią šiandien turime“.

O moteris ir visus svečius džiugino savo dainomis operos primadona, pelniusi tarptautinį pripažinimą, nuolat kviečiama dainuoti prestižinėse pasaulio salėse, keturių tarptautinių konkursų laureatė, TV laidų ciklo „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ idėjos autorė ir vedėja, vokalo pedagogė, daugelio tarptautinių konkursų žiuri pirmininkė ir komisijos narė, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatė, Tarptautinio kasmetinio edukacinio projekto jaunimui „Nomedos Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademija“ įkūrėja ir meno vadovė – Nomeda Kazlaus. Kartu su ja tenoras adovanotas LR Prezidentės padėkos raštu "Už nuopelnus Lietuvai", tarptautinių konkursų laureatas - Kasparas Damulis, bei tarptautinių konkursų laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos doktorantas pianistas Vinčenso De Martino – (Italija).

Šventės dalyviai dėkojo organizatoriams už nuostabią šventę, o ligoninės vadovas, Antanas Damulis, už koncertą ir geras emocijas. Linkėjo visiems sveikatos, stiprybės ir pakvietė visus bendrai nuotraukai.

VšĮ Šilalės rajono ligoninės