Developed in conjunction with Ext-Joom.com

stt

 

 nkc logo

 

sergu lt

 nerukysiu

 

DraustumoPatikrinimas

 

taurage-logo

 

 

baneris-antibiotik

 

NUORODOS:

Šilalės rajono savivaldybė

- www.silale.lt

Valstybinė ligonių kasa

- www.vlk.lt

Sodra

- www.sodra.lt

Medicina

- www.medicina.lt

 

 

PROJEKTAI

KLA logo mini

 

KIEK KAINUOJA GYDYMAS?

          vlk logo

 

VLK NAUJIENOS

          vlk logo

 

INFORMACINIAI FILMUKAI 

          vlk logo

Padidinti šriftą:

VšĮ Šilalės rajono ligoninėje vasario, kovo mėnesiai slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms vyko teoriniai ir praktiniai mokymai: "Ergonomika slaugoje: lengvo bei saugaus perkėlimo, vartymo metodai bei priemonės“, kuriuos vedė ergonomijos instruktorius Eugenijus Markulis. Mokymų programa sudaryta vadovaujantis Paciento saugaus kilnojimo standartais.

                        Eugenijus M. – slaugytojas, dirbantis VšĮ Respublikinėje Šiaulių kardiologinės reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Laisvu laiku paskaitas studentams skaitantis Šiaulių kolegijoje, bei Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre. Instruktorius džiaugiasi, kad jo, kaip specialisto, pradžia buvo 1995 m., kuomet dalyvavo Lietuvos – Danijos rengiamame projekte ir buvo išvykęs į Daniją stažuotis, kad pagerintų slaugytojų darbą Lietuvoje. „Ir šiomis dienomis vyksta daug pokyčių slaugytojų darbe – keltuvai, pagalbinės priemonės, naujos žinios, kurios padeda kasdieniniame darbe“ – mintimis pasidalino Eugenijus Markulis.

 Mokymuose iš viso dalyvavo 56 slaugytojos ir slaugytojos padėjėjos, kurios išklausė 16 val. teorinių ir praktinių mokymų. Po mokymų buvo įteikti mokslo baigimo sertifikatai, kurie buvo apmokėti iš VšĮ Šilalės rajono ligoninės lėšų.

  

Eglė Daubaraitė

Šilalės rajono ligoninės

atstovė ryšiams su visuomene