Ketvirtadienį, gegužės 9 d., Šilalės rajono ligoninėje lankėsi Lietuvos respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėjas sveikatos klausimais Paulius Gradeckas. Svečią pasitiko ligoninės direktorius Antanas Damulis ir  sustikime taip pat dalyvavo Šilalės savivaldybės meras Algirdas Meiženis, mero patarėjas Petras Dargis, savivaldybės gydytoja Dalė Briedienė. Susitikime gausiai ir aktyviai dalyvavo VšĮ Šilalės rajono ligoninės darbuotojai.

100 1475P. Gradeckas pristatė Sauliaus Skvernelio socialinės nuostatas: socialinės gerovės užtikrinimas -  Lietuvos Respublikos valstybės tarnautojai turi tarnauti Lietuvos žmonėms ir jų interesams; sveikatos priežiūros paslaugų pagerinimas – mažo miestelio gyventojas galėtų gauti sveikatos paslaugas bet kuriame mieste ir nebūtų diskriminuojamas; įkainiai turi augti, atsižvelgiant į valstybės ekonomiką.

Svečiui buvo užduoti klausimai apie restruktūrizacijos etapus, rajono ligonių mažinimą – prijungimą prie didžiųjų ligoninių, ligonių transportavimą reanimobiliais.100 1482

Susitikimo pabaigoje Šilalės rajono meras Algirdas Meiženis pateikė prašymą: „Mano, kaip mero prašymas – atsisukite į pačių žmonių interesus. Ekonominiai paskaičiavai – vienas dalykas, o žmonės, darbo vietos ir žmonių sveikata – visai kas kita. Vienintelis prašymas – rajono žmonių, medicinos bendruomenės narių, kad galėtume iš anksto numatyti ir žinoti kas bus daroma su rajono ligonine ir būtų galima pasiruošti. Norėtume dalyvauti ir diskutuoti priimant sprendimus Lietuvos respublikos Vyriausybėje“.

Šilalės rajono ligoninės vadovas Antanas Damulis dėkojo merui ir svečiui už apsilankymą ir dėmesį gydymo įstaigai, bei visam kolektyvui palinkėjo ištvermės darbe.

VšĮ Šilalės rajono ligoninės atstovė

ryšiams su visuomene