Birželio 19 – 25 dienomis Lietuvoje lankėsi nuolatinis VšĮ Šilalės rajono ligoninės mecenatas vokietis Konrad Bastian su žmona Maria. Šis svečio apsilankymas – 67, ir kaip pats K. Bastian sako, tai trečdalis jo gyvenimo ir kaskart atvykęs į Lietuvą džiaugiasi būdamas čia, žmonėmis ir nuostabia Lietuvos gamta. Šiuo apsilankymu buvo atgabenta labdara ne tik Šilalės rajono ligoninei, bet ir Caritui, Šilalės evangelikų liuteronų bažnyčiai, globos namams. K. Bastian patenkintas, kad siunčiama parama tinkamai panaudojama.

Pirmąją vizito dieną, K. Bostian ir Šilalės rajono ligoninės direktoriumi Antanu Damuliu apsilankė Šilalės rajono savivaldybėje, kur susitiko su meru Algirdu Meiženiu ir mero patarėju Petru Dargiu. Susitikimo metu buvo pristatyta naujai išrinkta administracija ir tarybos nariai, aptarti bendradarbiavimo klausimai. Taip pat, svečias pasirašė garbės svečių knygoje.

Kitomis dienomis lankėsi Telšių vyskupijos kurijoje, kur susitiko su vyskupu Kęstučiu Kėvalu. Taip pat Kvėdarnos parapijos senelių globos namuose, Šilalės rajono savivaldybės Pajūrio vaikų globos namuose.

Atsisveikinant ligoninės direktorius Antanas Damulis ir administracija svečiams dėkojo už vizitą ir linkėjo dar ilgai išlikti žvaliems, energingiems ir dar ne kartą aplankyti Lietuvą. Buvo apsikeista atminimo dovanėlėmis.

VšĮ Šilalės rajono ligoninės