Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Padidinti šriftą:

100 2756 maz

Kokybiškos reabilitacijos procedūros (druskų kamera, kineziterapija, fizioterapija, vandens vonių procedūros, ergoterapija, masažas) padeda greičiau atgauti prarastą darbingumą, sugrįžti į įprastą darbo ritmą ir kasdieninį gyvenimą, po įvairų traumų, lūžimų, patempimų, bei vis dažniau atsirandančių peršalimo ligų. Sukaupti naujų fizinių jėgų, po lauko darbų, kuomet nugara primena, kad reikia poilsio.

Taip pat daugelis tėvelių ruošdami vaikus į mokyklas, pastebėjo, kad jų atžalos turi netaisyklingą laikyseną, pilnapadystę, šleivapadystę. Viso to pagalba - reabilitacija, kurią Jums suteiksime VšĮ Šilalės rajono ligoninėje, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje.

Pasitikdami rudenį ir suprasdami, kad mokslai ir darbas daugeliui neleidžia skirti laiko sau ir savo sveikatai, ligoninės administracija prailgino darbo laiką taip, kad paslaugos būtų prieinamos kiekvienam mokiniui po pamokų, o dirbančiajam – po darbo valandų. Todėl kviečiame atvykti ir sumažinti emocinę įtampą bei pagerinti savijautą.

DARBO DIENOMIS NUO 8 IKI 18 VAL. pacientus priima fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas RYTIS BUTKUS, bei visa fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistų komanda.

Išankstinė registracija: www.sergu.lt arba (8-449) 74340, mob. 8-676-87062, atvykstant reikalingas šeimos gydytojo siuntimas. Kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis.

 VšĮ Šilalės ligoninės administracija