Ambulatorinio konsultacinio skyriaus gydytojas ortopedas – traumatologas Justinas Pocius lapkričio 18 d. atšventė gražų 70 metų jubiliejų.

received 2853556141355187Gydytojas gimė ir užaugo Radviliškio rajone, kur 1967 metais baigė Raseinių rajono, Grinkiškio vidurinę mokyklą ir su suolo draugu nusprendė, kad abu nori būti medikais. Taip jie atsidūrė tuometiniame Kauno medicinos institute. 1974 metais J. Pocius nusprendė, kad tolimesnis jo kelias bus ortopedo – traumatologo ir buvo paskirtas į Šilutės rajono ligoninę atlikti internatūrą (gydytojų praktika, gavus diplomą, atliekama kurioje nors medicinos įstaigoje).

received 433237070906344Po praktikos metų gydytojas J. Pocius pusę metų stažavosi Kijeve ir atvyko į Šilalės rajono ligoninę, kurioje buvo paskirtas Traumatologijos skyriaus vedėju. Juo dirbo, kol įvyko ligoninės restruktūrizavimas ir buvo uždarytas šis skyrius. Šiuo metu gydytojas ortopedas – traumatologas pacientus konsultuoja ambulatoriniame – konsultaciniame skyriuje, chirurgijos skyriuje gydo sunkesnius ligonius. Kaip pats jubiliatas sako: “Ortopedo – traumatologo darbas – paprastas ir konkretus, kur rezultatas matomas laba greitai, todėl ir pasirinkau šią specialybę“.received 542338379648490 1

Gražaus jubiliejaus proga gydytoją pasveikinti susirinko gausus būrys kolegų, bei Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, kartu su dermovenerologė, savivaldybės gydytoja Dalia Briedienė, kurie įteikė padėką su žodžiais: „Tegul kiekviena Jūsų mintis būna tokia stipri, kad užgimtų, Jūsų žodis būna toks svarbus, kad jį išgirstų, o kiekvienas Jūsų darbas būna lydimas įkvėpimo ir sėkmės“.

Šilalės rajono ligoninės direktorius Antanas Damulis, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė, slaugos administratorė Veronika Kozlovienė dėkojo gydytojui už ilgametį darbą Šilalės rajono ligoninėje. Ligoninės direktorius džiaugėsi gydytojos stiprybe, atsidavimu darbui ir pacientui.  Direktorius pasidžiaugė, kad gydytojas Šilalės rajono ligoninėje dirba jau 45 metus.

received 2232065927091843Prie sveikinimų prisidėjo ir ambulatorinio – konsultacinio skyriaus vedėjas Gintautas Macevičius, vyresnioji slaugytoja Irena Sebeckienė, Lietuvos gydytojų sąjungos Šilalės filialo pirmininkė Aistė Giedraitienė, šeimos gydytojos - Jakaterina Tamošaitienė, Diana Marozienė, Aldona Šiaudvytienė, Šilalės šeimos gydytojų praktikos direktorė Rimanta Žąsytienė ir šeimos gydytoja Irena Pocienė.

Po sveikinimų jubiliatas nuoširdžiai dėkojo susirinkusiems ir pakvietė visus kavos puodeliui.

(nuotr.. S. Sodytės)