Julija Ožemlauskienė baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą ir įgijo vaikų gastroenterologijos ir vaikų ligų gydytojos specializaciją. Gydytoja turi ir suaugusiųjų endoskopuotojo sertifikatą.

Vaikų gastroenterologas diagnozuoja ir gydo virškinimo organų ligas: skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligę, gastroezofaginio refliukso ligą, lėtinį gastritą ir duodenitą, dirgliosios žarnos sindromą ir kitus funkcinius virškinimo sistemos sutrikimus, nutukimą, tulžies akmenligę, kasos, kepenų ligas ir kt.

Su vaikų gasteoenterologu svarbu konsultuotis, jei vaikas turi mitybos sutrikimų, yra nuolat pavargęs, dažnai kinta vaiko svoris, vargina rėmuo, sausas nuolatinis kosulys, pučia ar skaudą pilvą, taip pat – jei vartojami vaistai sukėlė alergiją ar nepageidaujamus virškinimo sutrikimus ir pan.

Diagnozei patikslinti ir ligos eigai nustatyti gali būti rekomenduojami atlikti laboratoriniai tyrimai, pilvo organų echoskopija, endoskopiniai tyrimai (ezofagogastroduodenoskopija).

Vaikų gastroenterologė, endoskopuotoja Julija Ožemlauskienė pacientus konsultuos nuo 2020 m. sausio 8 d. VšĮ Šilalės rajono ligoninės ambulatoriniame – konsultaciniame skyriuje, taip pat budės Pediatrijos skyriuje.

Atvykstant pas gydytoją būtina turėti šeimos gydytojo išduotą siuntimą konsultacijai. Registruotis iš anksto registratūros tel. (8 449) 74 340 arba www.sergu.lt .

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija