Bendrosios terapijos vidaus ligų  gydytoja Vilmutė Juodeikytė sausio 15 d.  atšventė gražų 60 metų jubiliejų.

Gydytoja gimė ir užaugo Pajūrio miestelyje, Šilalės rajone. Nuo mažų dienų dienas leisdavo Pajūrio ligoninėje (dabar Pajūrio ambulatorija), kurioje mama dirbo medicinos seserimi. Anot moters, gydytojo darbas jai yra pašaukimas, kurio siekė nuo mažų dienų. Mama, pasirinkusi medikės darbą, buvo tas pavyzdys, kuriuo sekė ir V. Juodeikytė. Po mokslų, Kauno medicinos institute, ji buvo paskirta į Šilalės rajono ligoninę dirbti vidaus ligų gydytoja bendrosios terapijos skyriuje.

Gražaus jubiliejaus proga gydytoją pasveikinti susirinko gausus būrys kolegų, bei Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius, savivaldybės gydytoja Dalia Briedienė, kurie įteikė padėką su žodžiais: „Tegul kiekviena Jūsų mintis būna tokia stipri, kad užgimtų, Jūsų žodis būna toks svarbus, kad jį išgirstų, o kiekvienas Jūsų darbas būna lydimas įkvėpimo ir sėkmės“.

Šilalės rajono ligoninės direktorius Antanas Damulis, direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė, slaugos administratorė Veronika Kozlovienė dėkojo gydytojai už ilgametį darbą Šilalės rajono ligoninėje. Ligoninės direktorius įteikė jubiliejaus progai skirtą padėkos raštą.

Prie sveikinimų prisidėjo ir ambulatorinio – konsultacinio skyriaus vedėjas Gintautas Macevičius, Chirurginio skyriaus vedėjas Romualdas Titovas, vyresniosios slaugytojos, Šilalės pirminės sveikatos centro šeimos gydytojos – Birutė Žirlienė, Diana Marozienė, Aldona Šiaudvytienė, Šilalės šeimos gydytojų praktikos direktorė Rimanta Žąsytienė ir šeimos gydytoja Irena Pocienė.

Po sveikinimų jubiliatė nuoširdžiai dėkojo susirinkusiems ir pakvietė visus kavos puodeliui.