Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

70 metų – pacientų labui

Šiemet Šilalės ligoninė pasitinka 70-ies metų jubiliejų. Nors iki jai atsirandant žmones mūsų krašte gydė ne vienas daktaras ir  vaistininkas, ligoninė įkurta 1952 - aisiais, už poros metų kai buvo sudarytas naujas Lietuvos administracinis – teritorinis vienetas – Šilalės rajonas. Savo veiklą pradėjusi mažame mediniame namuke, talpinusiame vos keletą lovų, šiandien ligoninė veikia 1981 m. statytame mūriniame pastate, kuris yra renovuotas, jame atliktas beveik visų patalpų kapitalinis remontas.

 Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę ir prasidėjus sveikatos apsaugos reformai, buvo verčiamas naujas ligoninės puslapis. Nuo 1996 metų Šilalės rajono centrinė ligoninė atskiriama į pirminę ir antrinę sveikatos grandis. Mažėjant rajono gyventojų skaičiui ir gimstamumui teko uždaryti nuostolingus ir įsteigti kitus skyrius. Taigi teko įveikti nemažai sunkumų. Ligoninės administracija atlaikė mestus iššūkius, o vykdomos reformos Šilalės ligoninę sustiprino, paskatino diegti naujas idėjas, sutelkti kolektyvą. Jame šiandien dirba 57 gydytojai ir 50 slaugytojų, 27 kito medicinos personalo. Šie aukštos kvalifikacijos specialistai yra didžiausias įstaigos turtas.

Kad ligoninės pastatas būtų renovuotas,  o pati gydymo įstaiga aprūpinta šiuolaikiška, modernia medicinos įranga labai padėjo iš ES gautos struktūrinių fondų lėšos ir, žinoma,  steigėjo – Šilalės  rajono savivaldybės - nuolatinė parama bei palaikymas.

Saugi, atsinaujinusi, platų paslaugų spektrą siūlanti  Šilalės ligoninė laukia visų norinčių gydytis, stiprinti sveikatą, atgauti gerą savijautą ir darbingumą.

VšĮ Šilalės ligoninė administracija