Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Atsinaujinęs skyrius kviečia pacientus

Gegužės 26 d. Šilalės rajono ligoninės, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje vyko atvirų durų diena, kurios metu specialistai supažindino su nauja medicinine įranga, teikiamomis paslaugomis, ir jų teikiama nauda.

Fizinės medicinos paslaugų atsinaujinimu domėjosi Šilalės miesto ir rajono gyventojai, Šilalės rajono savivaldybės tarybos nariai -  Edmundas Auškalnis ir Romualdas Titovas, Šilalės miesto seniūnė Eglė Straukienė. Taip pat Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III klasės mokiniai kartu su mokytojomis - Gida Zobėliene ir Daiva Eisimantiene.

Svečiams pristatytas naujai įrengtas baseinas, povandeninio masažo ir perlinės vonios. Kaip teigia skyriaus vedėjas Rytis Butkus, vandens procedūros – tai beveik visiems tinkama terapija, ypač rekomenduojama žmonėms, besiskundžiantiems stuburo, sąnarių skausmais, netaisyklinga laikysena. Mankšta vandenyje yra viena iš geriausių fizinio lavinimo ir sveikatinimo priemonių.

Be to, pristatytas Fangoparafinas, kurį ruošia nauja Fango parafino masės maišymo, šildymo ir temperatūros palaikymo sistema. Šis  parafinas su vulkaninės kilmės purvo priemaišomis. Jo aplikacijos ne tik malšina uždegiminius procesus, bet ir efektyviai gydo sąnarių ligas, taip pat padeda esant judamojo aparato ar neurologinio pobūdžio sutrikimams.

Aplankytas ir ergoterapijos kabinetas, kur kineziterapeutė Lina Petrikauskienė pristatė naują įrangą, skirtą pacientų sveikatai atstatyti po įvairių traumų ir operacijų.  Ergoterapijos procedūros taikomos įvairaus amžiaus pacientams esant: judamojo-atramos aparato traumoms ir ligoms, kartu esant sąnarių sustingimui, nervų sistemos pažeidimams.

Kineziterapijos ir fizioterapijos kabinetai taip pat pasitiko sveičius atsinaujinę. Patalpos tapo šviesesnės ir erdvesnės, pasipildė medicinos inventoriumi ir nauja medicinine įranga, kuri padeda pacientams greičiau atstatyti fizinę sveikatą.

Ir žinoma, svečiai galėjo išbandyti haloterapijos naudą druskų kambaryje. Haloterapija – tai nemedikamentinis gydymas, dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir oro drėgme. Ši terapija skirta plaučių, kvėpavimo takų ir odos patologijoms gydyti bei šių susirgimų profilaktikai.

Dėkojame dalyvavusiems ir kviečiame visus apsilankyti ir sustiprinti fizinę sveikatą atsinaujinusiame Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje.

 

Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2022-05-27