Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Gerbiami Šilalės rajono ligoninės lankytojai ir pacientai

Daugėjant susirgimo atvejų gripu, COVID-19, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis bei kitomis virusinėmis ligomis, Šilalės rajono ligoninės sveikatos priežiūros specialistai ir administracija, primena, kad pacientai, kurie jaučia ūminei viršutinių kvėpavimo takų infekcijai būdingus simptomus (sloga, kosulys, karščiavimas ir kt.), visą buvimo laiką ligoninės ambulatorinio – konsultacinio skyriaus patalpose turi dėvėti medicinines veido kaukes. Jeigu atvykote į ligoninę be kaukės, užsukite į registratūrą (I aukšte). KAUKĘ MES DUOSIME!

Nuo spalio 20 dienos, Šilalės rajono ligoninėje besigydančius savo artimuosius galėsite aplankyti lankymui skirtomis valandomis, pas pacientą vienu metu galės būti tik vienas lankytojas, kuris visą buvimo laiką stacionaro patalpose ir bendraudamas su pacientu turės dėvėti medicininę veido kaukę.  

Jei jaučiate ūminei viršutinių kvėpavimo takų infekcijai būdingus simptomus – geranoriškai prašome, tokiu atveju, savo artimojo nelankyti, o nuoširdžiai pasirūpinti savo sveikata ir tokiu būdu apsaugoti savo brangų žmogų nuo galimų papildomų susirgimų ir jų komplikacijų. 

Taip pat, būnant ar lankantis ligoninėje,  raginame nepamiršti elementarių prevencinių priemonių – laikytis atstumo nuo kitų asmenų, rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.


Su geriausiais linkėjimais likti sveikiems

VšĮ Šilalės rajono ligoninės administracija