Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Gydytoja Dalė Briedienė: „Buvimas kartu - šventė“

VšĮ Šilalės rajono ligoninės, ambulatorinio - konsultacinio skyriaus gydytoja - dermovenerologė Dalė Briedienė su vyru Osvaldu Briedžiu paminėjo gražią sukaktį.

Sveikinimo žodį pradėjo ligoninės direktorius Antanas Damulis, kuris džiaugėsi gydytojos atsidavimu profesijai, pareigingumu, tvirtumu, dalykiškumu ir nuoširdumu. Direktorius gydytojai dėkojo už ilgametį darbą ir linkėjo neblėstančios energijos, asmeninės laimės. Prie linkėjimų prisidėjo visa ligoninės administracija.

Sveikinimo žodį tarė kolegė Šilalės pirminės sveikatos ir priežiūros centro direktorė Vida Macevičienė, pasidžiaugė gydytojos jaunatviškumu ir linkėjo ko dar gydytojai labai trūksta.

Ambulatorinio -  konsultacinio skyriaus vedėjas Gintautas Macevičius kartu su vyresniąja slaugytoja Irena Sebeckienė ir slaugytojomis eilėmis linkėjo gražių akimirkų. Ilgų dosnių metų, stiprybės, bei šypsenos veide linkėjo ir otorinolaringologas Raimundas Navikas, pulmonologė Jakaterina Tamošaitienė.

Po sveikinimų jubiliatė nuoširdžiai dėkojo susirinkusiems ir pakvietė pabūti kartu prie puodelio arbatos ir pabendrauti.

Eglė Daubaraitė
Šilalės rajono ligoninės
atstovė ryšiams su visuomene