Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Medicinos darbuotojų diena

Medicinos darbuotojai kiekvieno gyvenime itin svarbūs, o paciento vaidmenyje skirtingais gyvenimo etapais atsiduriame visi – net ir patys medikai. Ši šventė skirta ne tik medikams: gydytojams, slaugytojoms, bei visiems, dirbantiems medicinos įstaigoje, savo gyvenimą paskyrusiems pacientų sveikatos išsaugojimui.

Balandžio 27-oji - Lietuvos medicinos darbuotojo diena ir šia proga Šilalės rajono ligoninės administracija sukūrė šventę įstaigos bendruomenei. Padėkos ir sveikinimo žodžius tarė ligoninės vadovas Osvaldas Šarmavičius ir slaugos administratorė Veronika Kozlovienė. Dėkojo už prasmingą darbą, kad negailėdami savęs kiekvienas kasdien padeda įveikti pacientų sveikatos problemas. Dėkojo ir tiems, kurie atlieka ne medicinines paslaugas prisidėdami skaičiavimais, remonto darbais, maisto gaminimu, valymu, prižiūrėdami ir puošdami aplinką. Kiekvienam darbuotojui įteikta atminimo dovana – VšĮ Šilalės rajono ligoninės metraštis (1952 – 2022 m.).

Ypatingą dieną užburiančios muzikos harmoniją medikų bendruomenei dovanojo Lietuvos dainininkė, laidų vedėja ir pedagogė, „Dainų dainelės“ laureatė Vaida Genytė, akomponavo pianistė Audronė Juozauskaitė.

Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2023-04-28