Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

Medikų dienos minėjimas Šilalės rajono ligoninėje

„Balta spalva - viltis, tyrumas, laimės jausmas,

Ir nuotakų, ir obelų žiedai balti, balti,

Ir žmonės, pašaukti palengvint žemėj jausmą,

Taip pat baltais chalatais aprengti...“

Balandžio 27 d. minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Ta proga Šilalės rajono ligoninėje vyko šventinis minėjimas, kuriame dalyvavo ir Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, administracijos direktorius Gedeminas Songaila ir savivaldybės gydytoja Dalė Briedienė.

Šventę, sveikinimo žodžiu, pradėjo ligoninės direktorius Osvaldas Šarmavičius, dėkodamas medikams už jų kasdieninį sunkų darbą ir atsidavimą profesijai. Prie sveikinimų prisidėjo ir direktoriaus pavaduotoja medicinai Jolanta Milišiūnienė, kuri dėkojo kolektyvui už bendrystę ir buvimą kartu.

Medikus sveikino ir savivaldybės atstovai, kurie įteikė apdovanojimus medicinos darbuotojams: fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus kineziterapeutei Editai Grikšienei, Dienos chirurgijos skyriaus vedėjui, chirurgui Romualdui Titovui ir sandėlininkei Zitai Genienei.

Taip pat kiekvienam ligoninės skyriui įteiktos dovanos – Šilalės meno mokyklos jaunųjų dalininkų piešti paveikslai. Džiaugiamės, kad jie papuoš ligoninės sienas.

Šventinis minėjimas vainikuotas Šilalės meno mokyklos atlikėjų – Tado Zakarausko (saksafonininkas), Miko Karoso (trimitininkas) ir Ričardo Banio (vokalistas) muzika.

Dėkojame susirinkusiems ir prie šventės prisidėjusiems!

Šilalės rajono ligoninės administracija

Naujiena paskelpta: 2022-04-27