Registratūra: (8 449) 74 340
Registratūra: (8 449) 74 340

VšĮ Šilalės rajono ligoninėje keičiama registracijos pas gydytojus specialistus tvarka

Atsižvelgiant į gyventojų pastebėjimus, kad  yra sudėtinga užsiregistruoti pas Šilalės ligoninės ambulatorinio – konsultacinio skyriaus gydytojus specialistus, VšĮ Šilalės rajono ligoninė deda daug pastangų, kad planinės pagalbos laukiantys pacientai pas gydytoją specialistą patektų kuo skubiau, ieško naujų būdų ir galimybių palengvinti registracijos procesą. Tuo tikslu, mes peržiūrėjome ir keičiame VšĮ Šilalės rajono ligoninės pacientų registravimo pas gydytojus specialistus tvarką.

Registracija internetu nėra sudėtinga ir vyksta greičiau nei kitomis veikiančiomis priemonėmis, tokiomis kaip telefonu, ar atvykus į gydymo įstaigą. Registracija internetu leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją. Reikia pripažinti, kad ir registruojantis internetu pas kai kuriuos gydytojus specialistus  ne visada galima surasti laisvą laiką vizitui.

Nuo šiol, pacientui pabandžius užsiregistruoti pas gydytoją specialistą vienu iš registracijos būdų: per išankstinę pacientų registravimo sistemą internetu, paskambinus į registratūrą telefonu arba atėjus į ambulatorinį - konsultacinį skyrių ir negavus/neradus laisvo vizito laiko pas gydytoją specialistą, pacientas galės paskambinti į ambulatorinio - konsultacinio skyriaus registratūrą telefonu ir tokiu būdu užsiregistruoti į laukimo eilę. Užregistruoti į laukimo eilę pacientai bus garantuoti, kad ateityje taloną tikrai gaus. Atsiradus talonui pas gydytoją specialistą, medicinos registratorės paskambins artimiausiam eilėje esančiam pacientui ir suderins vizito laiką. Kaip greitai pacientui laukiančiam eilėje bus paskambinta ir pasiūlytas talonas vizitui, priklauso nuo specialistų skaičiaus, jų užimtumo. Registruojantis pas gydytojus specialistus būtina turėti galiojantį šeimos gydytojo siuntimą.

Pažymime, kad tokią pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarką reglamentuoja ir LR sveikatos apsaugos ministro 2018-07-16 įsakymas ,,Dėl pacientų registravimo asmens sveikatos priežiūros paslaugoms gauti tvarkos aprašo patvirtinimo". Pacientai bus registruojami nuolat, įstaigos darbo laiku, neribojant registravimosi terminų. Pacientui bus pasiūloma anksčiausia galima paslaugos suteikimo data.

Maloniai primename, kad ieškoti laisvų vietų ir registruotis vizitui pas gydytoją specialistą Jūs galite www.esveikata.ltIPR registracija, atvykus į VšĮ Šilalės rajono ligoninės ambulatorinio - konsultacinio skyriaus registratūrą arba paskambinę į minėtą skyrių išankstinės registracijos telefonu 8 449 74340.

Pacientai, užsiregistravę planinei konsultacijai, tačiau negalintys atvykti nustatytu laiku, prieš parą turi apie tai informuoti sveikatos priežiūros įstaigą. Pranešdami apie savo neatvykimą, Jūs garbingai pasielgsite ir savo, ir kitų atžvilgiu. Jums iš anksto nepranešus ir neatvykus pas gydytoją specialistą, taip laukiamos paslaugos negauna kitas pacientas.

Džiaugiamės, kad Jūsų patogumui, artimiausiu metu, mūsų gydymo įstaigoje bus aktyvuota pranešimų sistema, kurios dėka, Jūs telefonu gausite pranešimą apie Jūsų registraciją pas gydytoją specialistą ir savo numatytą apsilankymą, Jūs būsite paprašyti patvirtinti tiesiog atsakydami į Jums atsiųstą pranešimą TAIP arba NE.

Ačiū, kad leidžiate mums tobulėti.

Su geriausiais linkėjimais būti sveikiems.

 

Pagarbiai

VšĮ Šilalės rajono ligoninės direktorius Osvaldas Šarmavičius